Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] [300slotow] [rekurtacja on] [WL_na_stronie] ExCraft


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Weteran
Opublikowano

Zapraszamy was na nasz serwer dedykowany MineCraft'a noszący nazwę ExCrafte !

Jest to serwer survival z fabułą.

 

 

Fabuła:

 

Przygoda zaczyna się od... [..]

 

Budzimy się w jakimś małym jeziorku, po czym mówi do nas strażnik (w tym przypadku NPC).

Należy go wysłuchać, bo będzie pewien chaczyk aby z tamąd wyjść.

Będziemy musieli podążyć kawał drogi, oraz zabić mnóstwo potworó które staną nam na drodze.

Aż dojdziemy do pierwszej wioski. [..]

 

Fabuła będzie dodawana stopniowo

 

 

 

 

Sprzęt serwera:

 

Ram: 16GB

Procesor: 9,2 x4

Łącze: 1gb

Sloty: 300

 

 

 

 

 

team.png

 

Zespół Administracyjny

 

 

slayerfd.png

 

 

Imię Adrian

Nick: Slayer16

Pozycja: HeadAdmin

Wiek: 17

 

 

--------------------------------------

 

 

slayerfd.png

 

Imię: Patryk

Nick: wnS

Pozycja: Administrator

Wiek: 13

 

 

 

--------------------------

 

 

slayerfd.png

 

Imię: -------

Nick: MrFan

Pozycja: Administrator s3 - stopień 3.

Wiek: ------

 

 

 

Pozdrawiamy, oraz zapraszamy do gry !

1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

Serwer dedykowany już jest na miejscu.

 

Rekrutacja na różne stanowiska, takie jak KidModerator, bądź Admin s1 - stopień 1. Są otwarte, składamy je na moje gadu. Które widnieje w moim profilu.

 

 

Fabuła jest ogromna i wszech stronna, naprawdę uwierzcie mi.

 

Serwer będzie w przeciagu 4-6 dni.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Czy ogień i lawa będą wyłączone?

Serwer tylko dla graczy premium?

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

Serwer dla graczy non premium oraz premium.

 

 

Whitelist będzie na stronie w panelu gracza. (własny skrypt).

tak połączone z Mysql.

 

 

Lava i inne będzie włączone, tylko możliwość używania przez Administrację, bądź wykorzystana do fabuły.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

up@

 

4 rdzenie 9,2 ghz.

 

 

 

WL będzie na stronie, z pięknym szablnem dzięki naszemu grafikowi.

(:

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Jeżeli macie propozycje, dt. fabuły bądź serwera - chętnie Was wysłuchamy.

 

 

 

up@ Gdy już ta liczba graczy będzie osiągnięta. Maszyna z pewnością będzie lepsza.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Ten serwer będzie znowu FAKE. On robi wszyskich ludzi w ciula, tak samo było z serwerem do Metin2 o Nazwie: PyungMt2! Nara takim botom!

S a t i l i o n - E d i t i o n

Weteran
Opublikowano

Chwilowo nie mamy jeszcze strony serwera. Strona będzie podana dopiero na serwerze, gdyż na mpc nie można dawać linków do innych forum. W grze wpiszecie komendę rejestrującą dzięki czemu automatycznie zostaniecie dodani do wl.

1339226679-U337649.jpg

Opublikowano

2x up@

 

 

No widzisz. A co Cię tutaj dziwi ? Skoro coś smierdzi, to po co zaglądasz?

Stronę wyślemy na PW. Także proszę nie bać.

 

 

Co do opłacenia dedyka. Powiem tak: Nie płace za niego. Mam znajomego , który hostuje serwery vps/dedykowane.

 

 

 

Sceptyk: Okej, zobaczymy.

 

 

 

down@

 

 

I tu się mylisz.. (:

Że Ty takiego nie masz, nie znaczy że takiego nie ma.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Ten serwer to będzie naprawdę coś pięknego, dlaczego?

 

Tworzy go świetny i dobrze zgrany zespół ogarniętych i mądrych ludzi.

Nie padnie po kilku dniach, jak te serwery dzieci neo..

Naprawdę serwer godny uwagi, oby wam się udało, życzę powodzenia.

WALNIJ +

[/b]

Opublikowano

Ja chętnie dołączę do tak ogarniętego teamu.

 

Imię: Patryk

Wiek: 15 lat

Stanowisko: Do ustalenia.

Umiejętności: Bawię się językami PHP, HTML. Stworzyłem most łączący phpBB3 z php fusion. Znam wzdłuż i wszerz większość skryptów i CMS'ów. Tworzę w programach takich jak Adobe Photoshop CS5, Adobe Illustrator.

Dlaczego ja? Zostałem wyrzucony z ekipy iCraft bez powodu, dlatego chciałbym dołączyć do was. Podoba mi się jest to pierwszy serwer z fabułą w dodatku 300 slotów. Możemy stworzyć sieć serwerów (posiadam licencję IP Board) Razem z kolegą kończymy serwer do Tibii RPG, który robiliśmy przez dwa lata, więc byłyby już dwa serwery. Strona mogłaby mieć nazwę exGames. Ponadto staram się nie robić błędów interpunkcyjnych, ortograficznych jak i językowych. Na ogół jestem miły. Mam poczucie humoru i to właściwie na tyle.

 

Przykładowa praca:

 

softtool%20kopia2.png

Opublikowano

Imię: Dawid

Nick: Pedobear

Pozycja:Do ustalenia

Wiek: 13,5

 

O sobie : Hmm no znam się dobrze na pluginach ogarniam swietnie bukkita robilem wiele serwerów lecz sie nie udało (za słaby net niestety ;p) mam dużo pomysłów na budowle jestem ogarnięty znam komendy , byłem już na serwerach moderatorem wiele razy i ludzie sie na mnie nie zawiedli

<img style="-webkit-user-select: none" src="http://craftserve.pl/userbar/1634">

Arcymistrz
Opublikowano

No to czekamy na otwarcie i mam nadzieje że to nie będzie jakiś niewypał po 1 tygodniu ekipa będzie ogarnięta jest też fabuła co jest OGRNOMNYM +

@2xUp i @Up i widzicie że napisał żeby składać podania na gg

Opublikowano

Lava i inne będzie włączone, tylko możliwość używania przez Administrację, bądź wykorzystana do fabuły.

ale gracze nie beda mogli spalic mi domu?

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

Uwaga na serwer brakuje tylko 1 zł chcecie aby serwer szybko wystartował wyslijcie sms i napiszcie nam na tym forum i temacie jaki jest kod dzięki temu serwer szybciej wystartuje!!!

 

Regulamin Lokalny Działu Minecraft:

4.Zakaz szukania sponsorów

<img style="-webkit-user-select: none" src="http://craftserve.pl/userbar/1634">

Opublikowano

Uwaga serwer niedługo on , serw jest juz dopłacony i trzeba czekac tylko na hostera bo spi a musi uruchomic serwer więc nie szukajcie innych serwerów tylko czekajcie

<img style="-webkit-user-select: none" src="http://craftserve.pl/userbar/1634">

Opublikowano

Oto propozycja mojej fabuły ;d

 

 

Siema przeszukując komputer znalazłem stary regulamin który tak wielu z was sie podobał ja już nie gram w minecraft ale może komuś z was przypasuje .

Tak więc ten regulamin jest bardziej na serwer dedykowany .

AHA I JESZCZE JEDNO: Proszę o nie pisanie komentarzy typu Ale gówno , Ale Syf i bez sensowne Minusowa nie bo przyznam trochę się napracowałem a jak się nie podoba to najlepiej nic nie pisz i opuść temat :*

 

 

A teraz dla Zainteresowanych :

 

Np ; Były by 3 królestwa

-Wodne ( ich imperium było by na głębokich wodach )

-Piekło ( Ich imperium znajdywało sie głeboko pod ziemią )

-Lądowe ( wiadomo byli by na powierzchni )

 

-Wyrzutek ( Osoba wyrzucona z królestwa prowadzi koczowniczy tryb życia )

 

Te królestwa zaczynały by od zera znaczy sie na początku gry przydzieliło by się osoby do danego królestwa i musiałyby zaczynać wszystko od początku zbudować własne imperium bez pomocy gm'ów .

 

Na start:

Kilof Drewniany , łopata Drewniana , Siekiera drewniana

 

i Np cele misji : powiedzmy te może być dla graczy z lądu

 

1. Zbudować kopalnie z torami i wagonikami która będzie prowadzić do maista

2. Zrobić maisto w stylu nowoczesnym

3 Zrobić farme zwierzat w zagrodzie hodowla Jajek itp

4.Wybudować ciekawy posąg na srodku miasta

5. Znajdz prace:

zostan Rycerzem i chroń maisto przed zombie i innymi potworami

Zostań Farmerem i pracuj nad swoimi uprawami

Zostań Mysliwym I poluj na zwierzyne chron maisto przed szkodnikami

Zostań górnikiem zaopatrzaj maisto w niezbedne surowce aby mogło przetrwać

Zostań budowlańcem i pomoż swoim znajomym zbudować urządzić dom.

Zostań Wojskowy ( Podczas wojny ma obowiązek chronić swojego królestwa nawet jak miał by zginąc! )

6: w Miescie musi byc zbudowany sredniowieczny Fort z fosą

7. Zaraz poza miastem wybuduj wieże widokową

 

Cele Dla Mieszkanców podwodnego swiata : ( zbytnio nie orientuje co można tam robić ale jak co porpawicie mnie )

1.Wybudować Imperium które będzie przypominało wielki statek ( np: taki jak z piratów z karaibów ) Oczywiśćie na tym wielkim statku gracze bedą budować swoje domki.

2.zrobić podwodny tunel który będzie prowadził do podwodnego schronu który będzie w pkt 3

3. Zbudowanie Wyżej wymienionego schronu który będzie cały z szkła i będzie na głebokośći ( tutaj już ustalicie samemu )

4. Głowną dziwignią handlu bedą ryby i stwory morskie tak więc musicie zdobywać wszystko co wam przynieśie ocean

5.Wybudować posąg Pojejdona ( to jest hard )

6 Praca

Tutaj możemy podzielić ludzi na :

- Wędkarz ( łowi ryby zabiera ryby i sprzedaje zarabiając tak na życie

- Strażnik oceanu ( zabija Wszystkie stwory które bedą w okolicy królestwa

- Łowca ( zdobywa wszystkie skraby oceanu wędruje ku dna oceanu w celu poszukiwania skarbów )

- No i kucharz ( Zajmuje Się np smażeniem ryb które będzie można sprzedawać innym

królestwą )

- Wojskowy ( Podczas wojny ma obowiązek chronić swojego królestwa nawet jak miał by zginąc! )

7.Każdy gracz ma obowiązek mieć swój dom na statku jeżeli nie wykona tego polecenia automatycznie zostaje wygnany z imperium i zostaje koczownikiem .

 

 

Cele Dla imperium Piekło : tutaj będzie ciekawie

1. Wybudowanie imperium które będzie głęboko pod ziemią ,

2 Zbudowanie kopalni kryształów złota i innych surowców które są pod ziemią ( kopalnia musi mieć tory z boosterami i wagony )

3.Wybudować piekielny Ratusz .

3. Wszystkie domki graczy muszą znajdować sie pod ziemią i łączyć się z głownym Ratuszem.

4. Wybudować Wieże która będzie wystawać na powierzchnie lądu ( magmowa wierza )

5. Praca ( tutaj będzie tradycyjnie ponieważ za dużo nie ma do wyboru)

- Górnik ( wydobywa surowce

- Strażnik ( Chroni miasto przed potworami robi częste patrole )

- Wojskowy ( Podczas wojny ma obowiązek chronić swojego królestwa nawet jak miał by zginąc! )

6 Handel głownie minerałami które znajdują sie pod ziemią a tak że lawą

7. I na koniec Musicie zbudować Fose w okolo ratuszu .

 

Wspolne cele :

Waszym współnym celem jest zbudowanie miejsca tzw swiątyniu spokoju która będzie sie znajodwać na powierzchni . Swiątynia będzie spełniać role Sklepu w którym będziecie wystawiać swoje przedmioty.

 

Koczownik: Jeżeli zostałeś wygnany z swojego królestwa możesz zdać sie na łaski innych królestw i zostać przygarnięty do danego królestwa lub mieszkać gdzieś w oddali od królestw i starać sie zbudować własny dom , zarobić własne pieniądzę aby przetrwać , kto wie może uda ci się dogadać z innymi koczownikami i stworzycie własną osadę

 

 

Kilka Zasad :

Każde królestwo ma swoje przydzielone stanowiska pracy tak więc gracze z innych królestw nie mogą kraść . ( NP: jeżeli jest wodne królestwo to do nich należy wszystko co związane z wodą ryby i wszystkie surowce które są w wodzie ) tak więc inne królestwa nie mogą zkraść im tego. Jeże by ktoś nagrał lub zrobił SS Ban na 6 dni .

 

Jeżeli chodzi o wojny :

PVP było by włączone królestwa musialy by się pilnować . Co jakiś czas Gm organizował by wojny graczy Na arenie i te królestwo które by wygrało otrzymywało by wynagrodzenie w postaci pieniędzy i surowcó

 

 

 

PS: Srki trochę chaotycznie i błędy ale zrobiłem to bezinteresownie dla was więc chyba ort i lekki chaos możecie mi podarować

 

Jeżeli się podobało postaw + Zmotywujesz mnie do jeszcze lepszej pracy

 

Pozdrawiam Damian ( Gruby1011 )

 

 

PS:

Mam jeszcze alternatywną wersje aby były wojny królestw tzn : biomów że jedno królestwo

Tundra

Pustynia

Las

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...